pt. Gru 6th, 2019

Brama wezwanych

Gracze otrzymują darmowy, codzienny token wezwań, który gwarantuje im jeden los (gracze mogą trzymać kciuki za szczęśliwe losowanie, ale w rzeczywistości wybór jest całkowicie przypadkowy) bohater lub oddział. Tokeny można zdobyć, podbijając kolejne poziomy, poprzez misje specjalne, od wypełniania żądanych misji (skrzyń), Mistyczna wizja, konkursów na Facebooku, poprzez kupowanie klejnotów. Przywoływania mogą występować pojedynczo lub w ilości dziesięciu jeden po drugim.

Istnieją cztery regularne kategorie przywołań i jedna specjalna kategoria wezwań:
Codzienne przywołanie, które daje losowy bohater lub oddział. Koszt: 1 bezpłatny token dziennie. Może również kupić jeden za 150 klejnotów. W rzadkich przypadkach zapewnia 3 * bohatera lub oddział. Ogólnie przydatna do “karmienia” innych bohaterów do wyszkolenia.

WSKAZÓWKA: Nie marnuj pieniędzy na codzienne wezwania. Gracze otrzymują tokeny poprzez grę oraz jeden na 24 godziny.

Wezwanie epickiego oddziału, które gwarantuje rzadkie oddziały lub lepsze. Koszt: 200 klejnotów. 3 * i 4 * oddziały. To wydaje się być jedynym sposobem na zdobycie 4 * oddziałów.

Przywołanie epickiego bohatera, które gwarantuje rzadkiego bohatera lub lepiej. Koszt: 300 klejnotów. 3 * lub więcej bohaterów, losowo wybranych według koloru. Jest to bardzo pomocne, jeśli dowolny kolor pomoże graczowi awansować.

Wezwanie żywiołaków – 3 * i wyższych bohaterów określonego koloru pokazanych ze zwiększoną szansą na legendarnych (5 *) bohaterów. Koszt: 300 klejnotów. Jest to najlepsze wykorzystanie klejnotów ponieważ gracze mogą czekać na konkretny kolor, którego potrzebują, a następnie spróbować szczęścia. Kolory przechodzą kolejno w kolejności: żółty, fioletowy, czerwony, niebieski, zielony.

Specjalne wezwanie na wydarzenie, w którym biorą udział rzadcy bohaterowie, rzadkie oddziały i wyjątkowe oferty dostępne tylko podczas specjalnego wydarzenia. Koszt: 300 klejnotów.
Przeglądając kategorię, gracze mogą przewijać dostępne opcje w kategorii. Jednak rzeczywisty wybór jest losowy. Gracz nie ma możliwości wyboru, który chciałby mieć. Przeglądanie pozwala graczom zobaczyć statystyki każdego bohatera (ich mocy, gdy jest w pełni ulepszony) i dostarcza informacji o ich specjalnych umiejętnościach (kliknij znak zapytania na karcie bohatera).

X